Ru

Букмекерські ставки

Букмекерські ставки

Букмекерські ставки на спорт

_______________________________________________________________________________________________

реєстрація на сайті

Багато людей, чуючи поняття "букмекерські ставки на спорт", сприймають його з недовірою, оскільки будь-які ставки вони бачать як ризик втрати своїх коштів. Звісно, раціональне зерно у цій думці є, проте при правильному підході ставки перетворюються на джерело додаткового заробітку. Головне – випрацювати власний підхід та правильне ставлення до них. У такому разі ви обов’язково збагнете, як правильно робити ставки так, аби вони приносили вам гроші.

Перш за все, вивчаючи букмекерські ставки, потрібно розібратися з тим, які є їх базові та специфічні види. До базових категорій букмекерських ставок варто віднести ординарні ставки, експрес та систему. Перший різновид є простішим, аніж решта два. Саме тому з таких ставок варто розпочинати свою співпрацю з букмекерськими конторами новачкам. Що стосується специфічних ставок, то до них можна віднести ті їх нетипові види, які пропонуються окремими букмекерськими конторами. Якщо поради щодо базових категорій ставок ви можете знайти будь-де, то по специфічним ставкам, притаманним для окремих контор, вам зможуть детальніше розповісти ті люди, які часто співпрацюють з цими конторами.

Варто відзначити те, що для кожної людини, яка вирішила для себе спробувати даний вид заробітку в iнтернетi, дуже важливо визначитися, які саме букмекерські ставки будуть оптимальними для неї. Окрім того, не менш суттєвим є правильний вибір виду спорту. Дуже вірним буде вибір саме такого виду спорту, результат змагань в якому легко піддається прогнозуванню. І хоча поширеними є ставки на футбол та хокей, багато людей стверджують те, що дуже прибутковими можуть стати ставки на гандбол, оскільки результати ігор легко передбачити.

Цікавим питанням, якого варто торкнутися є ставки на хокей, які щойно були згадані. І хоча переможця змагання у цьому динамічному спорті не завжди легко визначити заздалегідь, є один маленький "секретик", який робить букмекерські ставки на нього вигідними. Якщо обрати ставку на два підсумки гри та поставити на перемогу обох команд, виключивши нічию, ви, скоріш за все, зможете виграти. Нічия у хокеї буває рідко, а тому найчастіше якась з команд, все ж, виграє. Тому, роблячи таку ставку, ви підвищуєте імовірність свого виграшу суттєво. І навіть попри те, що коефіцієнт у ній є невисоким, постійні маленькі виграші стануть для вас гарним додатковим прибутком.

Заробляти на ставках на спорт може кожна людина. Проте, тут дуже важливо, аби не перетворити заробіток на форму хворобливого азарту. Для цього дуже важливо:

  • Уникати тих ставок, на яких ви не розумієтеся;
  • Робити ставки лише на той вид спорту, у якому ви володієте компетентністю;
  • Намагатися не ставити на улюблену команду тоді, коли, за прогнозами кваліфікованих аналітиків, її шанси на виграш є об’єктивно маленькими.

При цьому вкрай важливо співпрацювати саме з такою букмекерською конторою, яка встановлює хороші коефіцієнти по спортивним ставкам. Однак з коефіцієнтами будьте обережні. У тому випадку, коли ви бачите, що вони по одній із ставок високі, проте ви не знаєте, чи зможете її правильно поставити, краще утримайтеся. Оберіть ту ставку, де ви будете мати більшу вірогідність на виграш. Краще періодично отримувати середній прибуток на ставці, аніж один раз втратити кошти та розчаруватися. Співпрацюючи з букмекерською конторою, обирайте ті види ставок, які будуть найоптимальнішими для вас. Розпочавши з малих виграшів, ви зможете поступово перейти й до більших.

Способы оплаты