Ru

Спортивнi прогнози

Спортивнi прогнози

Прогнози на спорт

_______________________________________________________________________________________________

роздiл прогнозiв

Букмекерська контора в Україні онлайн – це чудовий спосіб відпочити в кінці важкого робочого дня або тижня. Але таке хобі (яке, до речі, для багатьох перейшло вже у стадію постійного заробітку) вимагає до себе деякої уваги. Наприклад, відповідальність за ставки на спорт. За допомогою чого можна робити вдалі та успішні ставки? Звісно, за допомогою передбачення, яке дозволить зробити правильний вибір. Тому і існує таке поняття, як "прогнози на спорт". Яким же чином вони зможуть вплинути на якість ставок та виграшів?

По-перше, є такі люди, які називаються каперами. Це не просто досвідченні гравці, це справжні майстри букмекерської сфери, для яких ставки – це джерело прибутку, і доволі високого прибутку. Капери перетворили ставки на свою професію. Саме вони викладають свої рекомендації, своє бачення тієї чи іншої ситуації. Але треба уважно ставитись до цього, думка капера – це лише його думка, хоча і може співпадати з думкою багатьох. Тобто сліпо довіряти рекомендаціям не варто, але прислухатися треба. Хоча б для того, щоб зрозуміти, як будуть поводити себе інші гравці. Все ж таки раджу ознайомитися зі статтею, в якій я описував як працюють деякі нечистоплотні капери: "Лучшие прогнозы на спорт от экспертов"

По-друге, прогнози на спорт мають деякий заспокійливий ефект. Наприклад, людина вже зробила ставку. Якщо прогноз співпадає, то її це буде заспокоювати, вона не буде нервуватися. Або якщо вона вагається, рішення є, а підтвердження до цих пір не знайшлося. Побачивши, що її думка подібна думкам каперів, людина впевненіше зробить ставку. У випадку, коли ставка не зіграла, гравець має виправдання, що не він один програв, і не він один помилився – разом з ним помилилися і більш досвідченні експерти. Це зможе утримати від необміркованої ставки, основою якої могли б стати емоції, бажання негайно відігратись.

По-третє, різні букмекерські контори мають різні коефіцієнти. Завдяки каперам можна визначити саме ту контору, яка надає максимально високі показники коефіцієнтів, або ж знайти оптимальний баланс між ними.

Будь-який прогноз на спорт дає можливість гравцеві оцінити змагання під іншим кутом, так би мовити, з іншого погляду. Жоден з нас не застрахований від помилок, всі можемо щось не догледіти або неправильно зрозуміти. Не варто відкидати й упередженість з приводу тієї чи іншої команди, наприклад, одна є улюбленою, за неї "буду вболівати у будь-якому разі". Навіть тоді, коли вона не є фаворитом матчу. Хороший аналітик завжди буде намагатися знайти погляд з іншого боку та скористатися цим. Такий підхід дає набагато більше шансів на успіх. А доволі часто це дає змогу знайти помилку у власних розрахунках, коли рішення майже було прийняте. В результаті, кардинально змінивши хід подій, гравцеві вдається уникнути програшу.

Отримання рекомендацій та порад. Звісно, що покладатися повністю на думки різних експертів про шансі якоїсь команди на перемогу – велика помилка. Достатньо розуміти одну просту річ – якби їхні прогнози на спорт були б дійсно стовідсотковими, то ці експерти в жодному разі не розкривали б своїх секретів, а збагачувались за їх допомогою самі. Але це не значить , що до них не варто прислухатись. Іноді можна почути цікаві поради щодо самих ставок, коефіцієнтів, як оптимально зробити ставку в тому чи іншому режими тощо.

Для того щоб оптимально й ефективно користуватися передбаченнями, треба розуміти різницю між капером та спортивним прогнозистом. Вони однаково намагаються передбачити перемогу команди, але цілі їх різні. Капер, перш за все, зацікавлений у виграші, тобто дивиться з точки зору букмекера. А задача прогнозиста – зрозуміти, хто переможе у змаганнях. І його зовсім не хвилює виграш, він навіть не підіймає таке питання у своїх прогнозах. Але думка кожного з них варта уваги.

реєстрація на сайті

Способы оплаты