Ru

Прогнози букмекерів на спорт

Прогнози букмекерів на спорт

Букмекерськi спортивнi прогнози

_______________________________________________________________________________________________

роздiл прогнозiв

Прогнози букмекерів на спорт часто є незрозумілими для новачків, які лиш нещодавно прийняли рішення спробувати заробіток в Iнтернетi на спортивних ставках. Проте, варто розуміти те, що букмекерська контора ніколи себе не образить, а тому і прогнози, і коефіцієнти у ній є завжди продуманими. Метою існування будь-якої букмекерської контори є саме отримання прибутку. При цьому існує стереотип щодо того, що букмекери начебто отримують цей прибуток лише завдяки усій кількості програних ставок. Однак це є насправді далеко не так. Дохід букмекерської контори перебуває у залежності не лише від програних ставок, а й від правильно продуманих коефіцієнтів. Що ж у цьому випадку може означати слово "правильно"? Під ним тут мається на увазі, що коефіцієнти навіть при неочікуваному результаті гри повинні забезпечити те, аби букмекер залишився з прибутком. Саме тому у прогнозах букмекерів на спорт ці речі зазвичай є цілком прорахованими.

Давайте розглянемо те, як же утворюються коефіцієнти, на якi потiм приймаються ставки на спорт. Спочатку аналітики виявляють, якими є шанси команд. Це робиться різноманітними шляхами. Проте, загалом зазначені шляхи умовно можна розподілити на дві категорії:

  • Аналітичні;
  • Евристичні.

Перша категорія прогнозів ґрунтується на математиці та статистиці. Перш за все, у даному випадку мова йде про теорію імовірностей. Що стосується евристичних методів, то до них передусім належать експертні оцінки. До речі, якщо теорія імовірностей для багатьох людей є неосяжною, то ознайомлюватися з експертними оцінками вони мають можливість. Такі люди навіть без прогнозів букмекерів на спорт є компетентними, адже вони працюють з експертними першоджерелами. Що стосується у даному випадку формування прогнозів саме букмекерською конторою, то тут коефіцієнти ставок утворюються на основі комбінації отриманих результатів. Проте, ані реальні шанси, ані розподіл ставок гравцями неможливо заздалегідь точно розрахувати. Тому завжди існує певна похибка. Нижче буде розкритий приклад того, як, занижуючи коефіцієнти на фаворита, букмекерські контори гарантують собі прибуток. Це вдається їм робити по тій причині, що вони визначають шанси команд, додаючи до розрахованої вірогідності перемоги фаворита в середньому від десяти до п’ятнадцяти відсотків.

Варто більш детально торкнутися такого питання як робляться прогнози букмекерів на спорт, які стосуються команд-фаворитів, а також спортсменів-фаворитів. Не знаючи заздалегідь того, як розподіляться ставки, букмекер іноді мусить штучно занизити коефіцієнти на фаворита. Він чудово розуміє те, що гравці "грузитимуть" на фаворита, а тому (заради власної страховки) завищує вірогідність перемоги фаворита. Тут ситуація може мати два аспекти: або букмекеру потрібно завищити вірогідність настільки, що вона у процентному співвідношенні виявиться більшою, ніж частка ставок на фаворита; або зробити так, що вона виявиться нижче. Проте, якщо говорити про це більш просто та доступно, то слід зауважити, що найпоширенішим є явище, коли букмекери надають перевагу тому, аби переоцінити фаворита (замість того, щоб недооцінити його).

Для тих людей, які бажають навчитися використовувати з метою заробітку ставки через інтернет, потрібно зрозуміти те, що абсолютно обіграти букмекерську контору їм не вдасться. А тому, дбаючи про виграш, необхідно враховувати думки аналітиків, а також обирати саме ті ставки, які є для вас найменш ризикованими. Читайте також статтю "стратегии ставок на хоккей live"

реєстрація на сайті

Способы оплаты