Ru

Ставки на спорт на сьогодні

Ставки на спорт на сьогодні

Поставити ставку на спорт

_______________________________________________________________________________________________

реєстрація на сайті

Ставити на спорт на сьогодні в Україні стає дедалі легше та простіше. Це пояснюється розповсюдженістю різноманітних букмекерських контор по просторам Всесвітньої Мережі. Статті та експертні думки, прогнози на спорт, безліч стратегій – це все зараз можна спокійно знайти в інтернеті та скористатися для успішної гри. Головне, що треба знати гравцеві – типові помилки новачкiв. І намагатися їх уникати. Іноді зробити це дуже важко, бо одне діло – знати, та зовсім інше – користуватися цими знаннями. Саме це й відрізняє справжніх майстрів та взагалі гравців, які заробляють на ставках, від невдах.

Експерти та професійні гравці, після деяких спостережень, змогли прийти висновку щодо помилок та виявити найпоширеніші з них. Вони досліджували саме тих людей, яким постійно не щастило. І щоб ставити на спорт на сьогоднішній день максимально успішно, варто завжди тримати ці помилки на увазі.

Бажання відігратись відразу після невдалої ставки. Це, мабуть, королева серед помилок. І не тільки в букмекерській сфері, а й у будь-якій. Азартна людина завжди намагається відігратись, повернути втрачені гроші. Й витрачає ще більші. І, звичайно, втрачає й їх. Але достатньо зрозуміти одну річ – якщо не виграла ставка, яку робили максимально виважено та обмірковано, то ставка на емоціях – це однозначний провал. У неї немає жодних шансів. Єдине, що може зробити людина, якій важко втриматись від необміркованих кроків – просто вимкнути комп’ютер та заспокоїтись. Комусь на це потрібно півгодини, комусь – більше. Краще за все взагалі відволіктися на якісь інші дії, наприклад, подзвонити товаришу, подивитись телевізор. Головне відволіктись думками від поразки.

Той, хто планує робити ставки на спорт на сьогодні, повинен знати іншу помилку. Не менш популярну. Це оборотна сторона першої. Вигравши один раз, гравець хоче виграти ще. А потім – ще. І так до тих пір, поки не натрапить на поразку. А вона неминуче станеться. Бо безпрограшних ставок, як і безпрограшних гравців не існує. І, скоріш за все, поразка наступить дуже швидко. Необмірковані нелогічні рішення, велика самовпевненість, бажання ризику або повне його ігнорування, жадібність – це вірний шлях до невдач.

Саме ці дві помилки й стали причинами багатьох невдач, розпачі гравців, втрат капіталів, розчарування у букмекерських конторах та власних силах. Звісно, що кожний гравець колись помилявся, але ті, хто зміг подолати себе, пересилити – стали справжніми гравцями, заробили непогані гроші та досягли успіху в цій сфері. Але варто розглянути й інші випадки, коли гравці неправильно діяли.

Ставки на спорт на сьогодні бувають за принципом "улюбленої команди". Тобто людина, побачивши, що змагаються його улюблені спортсмени, відразу ставить на них. Іноді навіть не глянувши на коефіцієнти та не визначивши фаворита. Просто тому, що ставити проти улюбленої команди сприймається або як зрада, або як ще щось. Наприклад, такі гравці починають придумувати якісь псевдо-факти, виправдовуючи своє рішення тим, що саме сьогодні ця команда переможе не дивлячись ні на що. Логікою, гравець розуміє, що його рішення не витримає жодної критики, але впертість робить своє. У підсумку маємо програш.

"Все або нічого", або "All-in", або "програвати – так мільйон!". Можна по-різному називати таке рішення. Це взагалі типово для випадкових гравців, які не затримуються у букмекерських конторах. Для них сидіти та аналізувати, вивчати команди, коефіцієнти – це марнування часу. Треба все і відразу. А ставки на змагання сприймаються, як рулетка у казино. Частіше за все, вони програють. В поодиноких випадках – виграють й йдуть далі, випробовувати себе в чомусь іншому.

Способы оплаты