Ru

Зробити ставку на спорт

Поставити на спорт

Поставити на спорт

_______________________________________________________________________________________________

реєстрація на сайті

Зробити ставку на спорт нині не важко, оскільки велика кількість букмекерських контор здатна запропонувати таку послугу. Однак навчитися на ставках заробляти – справа нелегка. Якщо говорити про ставки з маленькими коефіцієнтами, то вони, звичайно ж, є простими та доступними. Такі ставки швидко приносять виграш, а ризик програти на них гроші є невеликим. Багато новачків обирають для себе доволі цікавий варіант – ставку на подвійний підсумок. Дана ставка передбачає те, що результат може бути таким:

  • Виграє перша команда або буде нічия;
  • Виграє друга команда або буде нічия;
  • Виграє або перша, або друга команда.

Зробити ставку на спорт, яка передбачає подвійний підсумок гри чи змагання, дуже легко. Як бачите, при такій ставці шансів виграти є значно більше, аніж можливостей втратити гроші. Проте, варто розуміти, що при такій завідомо вигідній ставці букмекерська контора не може потішити високим коефіцієнтом. В іншому випадку усі букмекерські контори уже б давно перетворилися на банкрутів. Тож для тих, хто бажає мати стабільний та невеликий заробіток, дана ставка підійде. А от любителям більших виграшів потрібно попрацювати над своїми перемогами, так як більші коефіцієнти, звичайно, передбачають більший ризик. Зробивши ставку на спорт, кожен повинен розуміти те, що вона не може бути джерелом гарантованого заробітку. Однак для того аби виграш був більш імовірним, ви можете зробити багато. Перш за все, ви в силі обрати ті букмекерські ставки, які є для вас прийнятними. Варто лиш відзначити, що більшість букмекерів пропонують своїм клієнтам такі ставки як:

  • Одиночна або ж ординар;
  • Система;
  • Експрес.

Варто особливо відзначити те, що правила згаданих ставок практично нічим суттєвим не відрізняються у різних букмекерів. Тож вам потрібно лише співпрацювати з тією конторою, яка пропонує достойні коефіцієнти та неухильно виплачує виграш у повному обсязі без будь-яких затримок. Це є вкрай суттєвим аспектом у даному випадку. Наприклад з нашою букмекерською конторою BookmakerClub.com.

Коли ми говоритимемо про одиночну ставку (або ж ординар), то тут треба відмітити те, що вона є ставкою на окремий підсумок події. Виграш буде рівним ставці, яка помножена на коефіцієнт, встановлений для того підсумку спортивної події, який ви обрали.

Якщо ви бажаєте зробити ставку "експрес", то повинні розуміти те, що це ставка на декілька підсумків подій, незалежних один від одного. Якщо ви програли по одному з підсумків, то програли і по усьому експресу. Новачкам не варто експериментувати з такою ставкою, адже для них вона є надто складною та може спричинити лише втрату коштів. Аби робити подібні ставки, потрібно не лише добре розумітися на спорті, а й мати досвід саме у співпраці з букмекерськими конторами.

Кажучи про ставку "система", треба усвідомлювати те, що вона є навіть складнішою, ніж експрес, так як передбачає повний перебір варіантів експресів одного розміру з фіксованого набору підсумків. Зробивши ставку "система", людина розуміє усю свою відповідальність та те, що подібні ставки варто робити лиш у тому випадку, коли ви на них розумієтеся. Вони передбачають, що той, хто їх ставить, повинен бути компетентним як у ставках, так і в обраному для них виді спорту.

Треба відзначити, що вигравати на спортивних ставках цілком імовірно. Просто варто одразу реалістично оцінити свої сили та рівень спортивної компетентності. Такий підхід поступово зможе привести вас до стабільного додаткового заробітку на ставках.

Способы оплаты